Blog'as

Matcha arbatos nauda

Pastaruoju metu matcha arbata vis populiarėja ir tai vyksta ne be priežasties. Ši tradicinė japoniška žalioji arbata yra pagaminta iš žaliosios arbatos lapų miltelių ir yra taip mėgstama dėl daugybės naudų sveikatai.

Vienas iš pagrindinių matcha arbatos privalumų yra didelė antioksidantų koncentracija. Matcha sudėtyje yra katechinų – antioksidantų, kurie, kaip įrodyta, apsaugo nuo ląstelių pažeidimo ir mažina lėtinių ligų, tokių kaip vėžys ir širdies ligos, riziką.

Matcha arbatoje taip pat yra L-teanino – aminorūgšties, kuri skatina atsipalaidavimą ir padeda sumažinti stresą bei nerimą. Taip yra todėl, kad L-teaninas padidina alfa bangų gamybą smegenyse, kurios yra susijusios su atsipalaidavimu ir ramia dvasios būsena.

Be antioksidacinių ir raminamųjų savybių, matcha arbata taip pat gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą ir skatinti svorio metimą. Taip yra dėl didelės koncentracijos katechinų, kurie, kaip įrodyta, padidina organizmo kalorijų ir riebalų deginimo greitį.

Matcha arbata taip pat yra puiki alternatyva kavai tiems, kurie nori gauti kofeino be šalutinio kavos kartais sukeliamo poveikio, kaip drebulys ar smakiau pradėjusi plakti širdis. Matchoje esantis kofeinas laikui bėgant išsiskiria lėtai, o tai suteikia ilgalaikę energiją ir susikaupimą be neigiamo kitų kofeino šaltinių šalutinio poveikio.

Galiausiai matcha arbatą nesunku paruošti ir ją galima įtraukti į įvairius receptus. Ją galima vartoti kaip tradicinę arbatą, dėti į kokteilius ar kepinius ar net naudoti kaip pikantiškų patiekalų prieskonį.

Apibendrinant, matcha arbata yra skanus ir sveikas gėrimas, turintis daug naudos sveikatai. Nuo didelės antioksidantų koncentracijos iki raminamųjų savybių ir medžiagų apykaitą skatinančio poveikio matcha arbata yra universalus ir maistingas bet kokios dietos priedas.

Siūlome patiems įsitikinti matcha arbatos nauda. Ją galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

Parašykite komentarą