Vilniaus Maistas siūlo OMNIVA paštomatų bei kurjerių pristatymo paslaugas. Atminkite, kad pristatymo kaina bus taikoma atliekant užsakymą.

OMNIVA PaštomataiOMNIVA Kurjeris
Lietuva2—4 darbo dienos1—2 darbo dienos
Europa1—2 darbo dienos
Pasaulis2—4 darbo dienos

Pristatymo laikas pateikiamas tik kaip gairės. Atminkite, kad pristatymo į tolimesnes šalis laikotarpis gali būti ilgesnis.

Visi užsakymai yra siunčiami naudojantis OMNIVA paslaugomis.

OMNIVA darbo dienomis paprastai dirba nuo 9 iki 18 valandos. Užsakydami galite nurodyti alternatyvų pristatymo dienos metu adresą, pavyzdžiui, savo darbo ar biuro adresą (rekomenduojama).

Mokesčiai ir muitai

Produktų kainos nurodomos eurais, įskaitant mokesčius ir neįskaitant muitų, jei užsakymai už ES ribų, jie apmokami kliento.

Užsakymams už ES ribų:

Visi taikomi muitai turi būti sumokėti kliento. Deja, mes negalime įvertinti, kiek muitų sumokėsite. Vilniaus Maistas neatsako už jokius veiksmus ir (arba) išlaidas ir (arba) mokesčius ir (arba) vėlavimus dėl muitinės.

Svarbi Informacija

Pristatymo laikas pateikiamas tik kaip gairės ir neatsižvelgiant į galimą vėlavimą, atsirandantį dėl mokėjimo leidimo ir /arba atsargų prieinamumo ir /arba muitinės vėlavimų. Mes negalime pristatyti į pašto dėžutes. Visi užsakymai yra sekami per OMNIVA.LT

Pirmojo užsakymo politika

Saugumo sumetimais, Vilniaus Maistas, pasilieka teisę išsiųsti pirmą kartą užsakymus kortelės turėtojo patvirtintu atsiskaitymo arba darbo adresu. Kad išvengtumėte vėlavimo gauti užsakymą, pateikdami užsakymą būtinai nurodykite teisingą atsiskaitymo ir pristatymo informaciją, susijusią su jūsų kredito / debeto kortele.

Užsakymo būsena

Visi užsakymai yra siunčiami su OMNIVA ir yra visiškai atsekami jų tinklalapyje. Visada galite susisiekti su jais, jei turite klausimų dėl jūsų siuntos.